Kształtowniki gorącowalcowane, Eurostal Południe - wyroby hutnicze - Bochnia | Małopolska

Kształtowniki gorącowalcowane, Eurostal Południe - wyroby hutnicze - Bochnia | Małopolska

Odtwórz film

Wyroby hutnicze

• Najwyższa jakość • Szeroka oferta • Szybka realizacja •
Rury bezszwowe, spawane i o specjalnych właściwościach Blachy zimnowalcowane, tłoczone, cynkowane i inne Pręty zbrojeniowe ciągnione i walcowane Kształtowniki gorącowalcowane Kształtowniki zimnogięte Wyroby hutnicze dedykowane - elementy armatury i wodociągów Pozostałe wyroby hutnicze

Kształtowniki gorącowalcowane

Kształtowniki to szeroka gama produktów, które mogą być wykorzystywane zarówno jako elementy bazowe podczas prac budowlanych, jak i w charakterze półproduktu do dalszego przetwarzania. Dzięki standardowym, przewidzianym normami kształtom te wyroby hutnicze są uniwersalne i mogą być stosowane w procesach obróbki na większości standardowych maszyn. Produkcja metodą walcowania na gorąco zapewnia kształtownikom szereg pożądanych właściwości fizykochemicznych i mechanicznych. W przeciwieństwie do produktów kształtowanych na zimno koszt ich wytwarzania jest wysoki, co wpływa też na cenę samego produktu.

Wykonywane na gorąco wyroby hutnicze moją szerokie zastosowanie w konstrukcjach stalowych. Przy produktach walcowanych na gorąco nacisk w rogach materiału nie ma znaczenia, materiał pozostaje strukturalnie jednorodny i twardość jest jednolita na całym profilu. Dlatego tego typu produkty mogą być intensywnie obciążone, są odporne na odkształcanie i przełom kruchy i oferują wysokie marginesy bezpieczeństwa dla konstrukcji tam, gdzie jest to istotne. Kształtowniki, jakie znajdziecie Państwo w naszej ofercie, są dostępne w standardowych wzorach. To przede wszystkim ceowniki, teowniki, dwuteowniki, kątowniki równoramienne i nierównoramienne. W każdej z grup dostępnych jest kilkadziesiąt produktów, które różnią się podstawowymi parametrami technicznymi. Przykładowo, możecie Państwo wybrać kątownik gorącowalcowany równoramienny ze stali węglowej w około 70 wersjach wymiarowych. Polecamy również cięcie stali z wykorzystaniem takich technologii, jak plazma CNC oraz piły mechaniczne.

Produkty które wykonujemy na gorąco:

 do_gory